Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Науково-технiчна рада

Технічна Рада є колегіальним та дорадчим органом Тернопільської філії ВАТ "Укртелеком", яка очолюється заступником директора з технічних питань. При необхідності до роботи залучаються фахівці відповідних відділів, центрів та цехів.

Робота технічної Ради Тернопільської філії спрямована на визначення технічної політики, ефективного впровадження нової техніки та технологій, технічного переозброєння, прийняття обґрунтованих рішень при розгляді пропозицій вітчизняних постачальників, а також вдосконалення технічної експлуатації засобів зв'язку Тернопільської філії ВАТ "Укртелеком".

На засіданнях технічної Ради проводяться виступи інформаційного характеру, де виробляються пропозиції по найбільш ефективному використанню новітніх досягнень вітчизняної та зарубіжної техніки, передових технологій і сучасних технічних засобів телекомунікацій, також на даних засіданнях заслуховуються інформаційні повідомлення представників Тернопільської філії, які брали участь в науково-технічних конференціях, нарадах та семінарах ВАТ "Укртелеком".


Тернопiльська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Тернопіль, 46001, вул. В.Чорновола, 1

Зворотний зв'язок